Yhteystiedot

Aikaisemmin julkaistut tiedotteet

Toimihenkilöt vuonna 2019


Luottamusmiehet

Jämsän kaupunki:

  • pääluottamusmies Riikka Ojala, 040 778 2352, riikka.ojala@jamsa.fi

Luottamusmiehen ollessa poissa, ota kiireellisissä asioissa yhteys Jytyn aluetoimistoon Tampereelle

  • alueasiamies Satu Leivonsalo, satu.leivonsalo@jytyliitto.fi, puhelin 020 789 3769, 0400 482 665
  • alueasiamies Olli Järvelä, olli.jarvela@jytyliitto.fi, puhelin 020 789 3768 tai 040 588 7987

Jyty Jämsä ry:n toimihenkilöt

Puheenjohtaja: Tommi Tapiainen, 050 566 1334, tommi.tapiainen@jamsa.fi

Varapuheenjohtaja: Seija Rampanen, 040 531 2099, seija.rampanen@jamsa.fi

Sihteeri ja koulutusvastaava: Ulla Peltonen, ulla.peltonen@jamsa.fi

RahastonhoitajaTerttu Talikainen, 0400 229 822, terttu.talikainen@jamsa.fi (Marita Mäkinen)

Jäsenasiainhoitaja: Maritta Mäkinen, marita.makinen@jamsa.fi

Koulutusvastaava: Ulla Lahti, ulla.lahti@jamsa.fi

Tiedotusvastaaja: Tommi Tapiainen, tommi.tapiainen@jamsa.fi

  • Hallitus vuonna 2019 

Seija Rampanen 
Ulla Lahti 
Kati Järvinen 
Ulla Peltonen
Terttu Talikainen
Kaarina Nurminen
Iris Alanen

 

 

 

Ei oppi ojaan kaada